۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
راه اندازي خدمات دندانپزشكي در كلينيك ويژه وحدت شهرستان ايرانشهر
معاون بهداشتي دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر از ارائه خدمات دندانپزشكي در كلينيك ويژه وحدت در شهرستان ايرانشهر خبر داد.

معاون بهداشتي دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر از ارائه خدمات دندانپزشكي در كلينيك ويژه وحدت در شهرستان ايرانشهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر ؛ دكتر فرهاددادگر با اعلام اين خبر افزود : در راستاي ادامه برنامه هاي تحول نظام سلامت در بخش دهان و دندان در حوزه تحت پوشش بخش دندانپزشكي در كلينيك ويژه وحدت شهرستان ايرانشهر راه اندازي و در حال ارائه خدمات به شهروندان ميباشد.

 

وي هدف از تجهيز و راه اندازي اين كلينيك را ارائه خدمات به قشر كم درآمد ، افزايش سهم دولت ، كاهش پرداختي از جيب مردم و تسهيل خدمات به شهروندان در ارائه خدمات دهان و دندان عنوان كرد و افزود : در كلينيك ويژه تخصصي وحدت كليه خدمات سطح 2 دندانپزشكي شامل ترميم ، جرمگيري ، فيشور سيلانت ، پالپوتومي و درمان پالپ زنده به شهروندان ارائه خواهد شد.

 

دكتر فرهاددادگر ادامه داد : كليه خدمات ارائه شده به شهروندان با تعرفه دولتي انجام ميپذيرد و خدمات به گروههاي هدف ( كودكان زير 14 سال و مادران باردار ) رايگان ميباشد.

 

وي در پايان افزود : در سال 97 تعداد سيزده يونيت دندانپزشكي در مراكز جامع سلامت شهري و روستايي و تعداد 26 يونيت در شش مركز تجميعي دندانپزشكي در شهرستانهاي زير مجموعه حوزه دانشكده راه اندازي و به شهروندان خدمات ارائه خواهد شد.

 

لازم به ذكر ميباشد ارائه خدمات دندانپزشكي در كلينيك ويژه همه روزه بجز ايام تعطيل از ساعات 8 الي 12 انجام ميشود.

تاریخ:
1397/06/26
تعداد بازدید:
15
منبع:

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal