۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن
مجهز شدن آزمايشگاه مركزي چابهار به سامانه تحت وب
سيستم جوابدهي آزمايشگاه مركزي شهرستان چابهار به سامانه تحت وب مجهز شد.

به گزار ش روابط عمومي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر" مهندس هدايت الله محمدزايي رئيس اداره امور آزمايشگاههاي دانشگاه اظهار كرد: با توجه به احساس نيازي كه بمنظور تسريع در ارسال جواب و كاهش چرخه كاري انجام آزمايشات ارجاعي صورت ميگيرد، سيستم پذيرش و جوابدهي آزمايشگاه مركزي مركز بهداشت چابهار مجهز به سامانه تحت وب گرديد.

محمدزائي افزود: با راه اندازي اين سيستم جواب آزمايشات ارجاعي از سوي مراكز خدمات جامع سلامت و ارجاع دهنده در كوتاهترين مدت قابل دسترسي است و در واقع سبب كاهش خطاهاي postanlytical و نيز كاهش چرخه كاري آزمايشگاه در ارسال جواب آزمايشات و افزايش ميزان رضايت مندي پزشكان، بيماران، مراجعين و ساير ذينفعان مي گردد. و در زمان بسيار مناسبي نتايج آزمايشات توسط پزشكان قابل رويت مي گردد.

وي افزود: با راه اندازي سامانه اينترنتي تحت وب در آزمايشگاه مركزي چابهار از اين به بعد تمام مراجعين مي توانند جواب تمام آزمايشهاي خود را به صورت اينترنتي مشاهده نمايند.

وي تصريح كرد: به لحاظ اينكه تمام جوابها ( به استثناي نتايج آزمايشات ازدواجي، تشخيص مواد مخدر ) در سامانه ثبت و قابل رويت مي باشد از اين رو سعي بر آن داشتيم تا در جهت صرفه جويي در مصر ف كاغذ و زمان تمامي جوابها به صورت اينترنتي در دسترس بيماران و مراجعين قرار دهيم.

محمدزائي در پايان گفت: پس از پذيرش و ثبت در سامانه به همراه قبض پذيرش نام كاربري و كلمه عبور براي بيمار صادر مي شود و تمامي جواب آزمايشها در سايت آزمايشگاه مركزي چابهار قابل مشاهده است.

تاریخ:
1398/07/30
تعداد بازدید:
19
منبع:

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal